"Skrze pohyb se dá
vyjádřit mnoho, často i to, co
se slovy vyjadřuje těžko."

 

Jmenuji se Barbara Heger. Pocházím z Polska, ale již mnoho let žiju  v Praze s mým českým manželem. V roce 2014 se nám narodila dcera, která mi pomáhá rozvíjet kreativitu a překračovat své vlastní meze.

 

Jsem certifikovanou školitelkou (seminarleader) polské pobočky Familylab Association a trenérkou komunikace založené na empatii (absolvovala jsem tříletý výcvik v polském Krakově). Aktuálně pracuji spolu se dvěma dalšími maminkami na založení bistra spojeného s rodinným centrem. 

 

 Jsem zastáncem možnosti svobodného rozhodnutí každého člověka o svém vlastním osudu. Věřím, že každý může být svou vlastní autoritou. Jsem fascinována myšlenkou svobodného vzdělávání (unschoolingu) a svobodné, demokratické firmy (participation managment).

 

Mám hluboké přesvědčení, že emoce a pohyb jsou vzájemně provázané a život člověka se odráží v jeho pohybu. Zajímá mě schopnost těla uzdravovat se pomocí pohybu a tance. Mou velkou inspirací byl cyklus seminářů "Cesta v pohybu" s Kateřinou Stejskalovou, který ve mně probudil kreativitu a touhu vést vlastní workshopy.

 

DSC_0299