"Skrze pohyb se dá
vyjádřit mnoho, často i to, co
se slovy vyjadřuje těžko."

 

Jmenuji se Barbara Heger. Pocházím z Polska, ale již mnoho let žiju v Praze s mým českým manželem. V roce 2014 se nám narodila dcera, která mi pomáhá rozvíjet kreativitu a překračovat své vlastní meze.

 Jsem trenérkou komunikace založené na empatii a certifikovanou školitelkou (seminarleader) Familylab Association, což je organizace založená rodinným terapeutem a pedagogem Jesperem Juulem, nabízející semináře, workshopy a poradenství rodičům, rodinám
i veřejným organizacím.

Kromě vedení inspirujících seminářů za Familylab, aktuálně pracuji jako projektová koordinátorka na volné noze.

Spoluzaložila jsem a aktivně se podílím na koordinaci KPZ Krymská (komunitou podporovaného zemědělství). 

Jsem zastáncem možnosti svobodného rozhodnutí každého člověka o svém vlastním osudu. Věřím, že každý může být svou vlastní autoritou.  Zajímají mě nové cesty a  přístupy ke vzdělávání. Jsem fascinována myšlenkou svobodné, slušné firmy (o projektu slušná firma více zde).

Mám hluboké přesvědčení, že emoce a pohyb jsou vzájemně provázané a život člověka se odráží v jeho pohybu. Zajímá mě schopnost těla uzdravovat se pomocí pohybu a tance. Mou velkou inspirací byl cyklus seminářů "Cesta v pohybu" s Kateřinou Stejskalovou, který ve mně probudil kreativitu a touhu vést vlastní semináře a workshopy.

 

DSC_0299