„Většina rodičů, kteří podrobují své chování hlubší reflexi, dochází k závěru, že padesát procent toho, co říkají dětem, je zcela zbytečné nebo slouží pouze k udržení jejich dobrého mínění o sobě jako rodičích (…). Vedení v rodině nespočívá v tom, aby byl člověk oblíbený, ale aby měl reálný vliv na život svých dětí.“                                                                                                                                                                                Jesper Juul

 

Seminář je pokusem odpovědět na otázku, jak moudře doprovázet děti, abychom pro ně byli oporou a současně jednali s respektem k jejich důstojnosti.

 

Dozvíte se rovněž: 

- Proč děti potřebují vedení?

- Jak být pro své děti přirozeným vůdcem bez narušení jejich integrity?

- Jak být autentickým rodičem?

- Jak najít svůj individuální rodičovský styl?

 

Záleží mi na tom, abychom se zamysleli nad tím, jaké hodnoty byste chtěli vštípit vašim dětem.

 

Podobně jako v případě všech seminářů Familylab bude pozornost soustředěna na nás, dospělé. Setkání bude dobrou příležitostí k tomu přemýšlet o tom, k čemu nás, dospělé, děti potřebují, co cenného jim můžeme předat do života a čemu bychom se měli vyhnout, abychom jim neuškodili.

 

Pro koho: pro rodiče dětí  ve věku 0-13 let 

Čas: 2 h (seminář se skládá z přednášky a diskuze).

Cena: 450 Kč  1 osoba / 700 Kč pár     

 

 

Pro rezervaci místa je potřeba uhradit celou částku předem na účet: 670100-2209551259/6210, nejpozději však týden před začátkem semináře. Ovlivňuje to množství účastníků, které mohu přijmout a také pronájem prostoru. 

Je možné obdržet potvrzení o účasti na semináři. Zájemci o potvrzení ať mi pošlou informaci na email: barbara.kudaj@seznam.cz